Herkese merhabalar;  Assassin’s Creed: Origins 11. bölümüyle karşınızda.

Bu bölümde, bütün hedeflerimizi öldürdüğümüzden emin olamıyoruz. Sevgili eşimiz Aya, bir şey olursa Apollodorus diye birisinin bu olaylardan haberi olacağını söylüyor. Apollodorus ile irtibata geçmek için Lageion Hipodromu’na doğru yola çıkıyoruz.

Hipodromun orada eski bir arkadaşımız Sennefer (yeni adı Claridas) ile karşılaşıyoruz ve daha görüşmek üzere sözleşiyoruz. Hipodroma girdiğimizde Nike’ın Kanatlı Zaferi adında bir Hipodrom Turnuvası’na katılıyoruz.

Apollodorus kim? Kleopatra neyin peşinde? Eski dostumuz Claridas neden ismini değiştirdi? Hipodrom Turnuvası’nı kazanabilecek miyiz?

Herkese iyi seyirler!

Red Dead Redemption II’nin Türkçe yaması çıkana kadar Osiris New Dawn Sezon 2 bölümlerini yayınlamaya bu hafta Perşembe gününden itibaren başlamayı planlıyordum.

Red Dead Redemption II’nin Türkçe yamasının 20 Temmuz Pazartesi günü çıkacağı duyuruldu. Bu hafta Perşembe günü Assassin’s Creed: Origins’e yeni bir video atıyorum. Haftaya Perşembe gününden itibaren Red Dead Redemption II’ye Türkçe olarak kaldığımız yerden devam ediyor olacağız.

Yorum Yap

Cantürk Özdemir

Kitap okur, yanında yazar, bazen fotoğraf çeker, arada çalışır, bolca yemek yer, uyur ama gezmez, oyun oynar, video efektler, kod yazar.

İletişim Bilgileri
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish